Blog

 
 

Zavolejte nám 722 600 842 Jsme tu pro vás během pracovních dnů od 9:30 do 15:30

 
 
 
Úvod > Blog
 

Tipy na dárky ověřené zákazníky

Sobota, 17 března 2018

To, co všichni hledáme pořád a každý rok dookola jsou tipy na dárky. Kde nalézt inspiraci pro nápady na dárky pro všechny tyto významné události?

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků vám přinášíme osvědčené tipy na dárky pro muže, ženy a dokonce i děti pro jakoukoliv příležitost. Takové, které obdarovaným opravdu vykouzlili úsměv na tváři. Všechny tipy na dárky najdete na jednom místě bez zdlouhavého procházení internetu. Stačí navštívit www.suprovedarky.cz.

Celý článek...
 

Dárky pro muže do auta. Konečně trefa do černého!

Sobota, 17 března 2018

Hledat dárky pro muže někdy vyžaduje nadlidský výkon. Našeptáme vám malý návod, jak najít ideální dárek pro muže.

Hledejte kompromis! Kupříkladu praktický dárek skloubený s vtipným dárkem. Kombinace, která nikdy nezklame. Našeptáme ještě ždibec ... To, po čem musíte sáhnout jsou dárky pro muže do auta.

I mezi nimi jsou “perly”, kousky, které muži označují za nejlepší dárky do auta, jaké kdy dostali. Proto jsme se pro vás rozhodli sepsat dárky, které potěší každého muže. Za předpokladu, že vlastní auto.

Celý článek...
 

10 dárků, kterými potěšíte svou maminku

Pátek, 05 května 2017

Mama je len jedna. Darovala nám život, zahŕňala láskou a viedla k životu tak, ako najlepšie vedela. Na to by sme nemali aj napriek povinnostiam a nedostatku času v našich životoch zabúdať. Neviete si rady ako obdarovať vašu mamičku? My vám poradíme v tomto blogu, do ktorého sme zakomponovali 10 darčekov, ktoré ju určite potešia. Deň matiek (14.5.) sa blíži, preto nenechávajte riešenie darčekov na poslednú chvíľu.

Celý článek...
 

10 dárků k MDŽ, kterými potěšíte každou ženu

Pátek, 03 března 2017

Docenenia pre naše milé polovičky, matky, dcéry i sestry nie je nikdy dosť. Zvlášť ak nastane Medzinárodný deň žien. Najmä vtedy my chlapi nevieme kam z konopy a hlavu nám mútia otázky, na ktoré my v tomto blogu poznáme odpovede. Nechajte si poradiť z portfólia našich produktov. Dámy Váš výber dozaista ocenia, minimálne bozkom na líce, smiechom, alebo dobrým jedlom.

Celý článek...
 

10 tipů jak potěšit na Valentýna svého partnera

Čtvrtek, 02 února 2017

Deň všetkých zamilovaných počas mrazivých februárových dní  rezonuje v hlave každého správneho partnera. Čím rýchlejšie sa deň D blíži, tým stresujúcejšie môže byť zháňanie toho správneho darčeka. Preto sme si pre vás pripravili 10 tipov na darček, ktorým svoju lásku dozaista potešíte.

Celý článek...
 

5 tipú, kdy potřebujete víno jako dárek

Úterý, 20 září 2016

Určite ste už veľakrát dumali nad tým, čo kúpiť blízkemu ako darček. Oslavy sú prirodzenou súčasťou spoločenského života a nie vždy sa viete rozhodnúť správne. Práve pre vás sú vyrobené takéto krásne fľaše vín, z ktorých sa poteší naozaj každý obdarovaný.

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze